ZV25K1210T401N
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
ZV25K1210T401N Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZV25K1210T401N
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas VARISTOR 39V 400A 1210
Duomenų lapai: ZV25K1210T401N.pdf
  • Pranešimas
ZV25K1210T401N specifikacijos
Dalies numeris ZV25K1210T401N Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas VARISTOR 39V 400A 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 378083 pcs Duomenų lapas ZV25K1210T401N.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 39V Varistorio įtampa (min) 35.1V
Varistorio įtampa (maks.) 42.9V Serija ZV
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric)
Kiti vardai ZV25K1210T401NTR Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount, MLCV
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 31V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 25V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Energija 1.8J Išsamus aprašymas 39V 400A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric)
Dabartinis - "Surge" 400A Talpa @ dažnumas 1060pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ZV2-NA2-2S
ZV2-NA2-2S
Gamintojai: Omron Automation & Safety
apibūdinimas: SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
Sandelyje: 1689 pcs
parsisiųsti: ZV2-NA2-2S.pdf
RFQ
ZV25K1812T801N
ZV25K1812T801N
Gamintojai: Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas: MOV 25VAC 800A 1812 SMD