SM6227JT16R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM6227JT16R0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SM6227JT16R0
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 16 OHM 5% 3W 6227
Duomenų lapai: 1.SM6227JT16R0.pdf2.SM6227JT16R0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
750 pcs
  • Pranešimas
SM6227JT16R0 specifikacijos
Dalies numeris SM6227JT16R0 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 16 OHM 5% 3W 6227 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 129228 pcs Duomenų lapas 1.SM6227JT16R0.pdf2.SM6227JT16R0.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 6227 Dydis / Matmenys 0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm)
Serija SM Atsparumas 16 Ohms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6227 J-Lead Kiti vardai SM 3 16 5% R
SM3165%R
SM3165%R-ND
SM316JR
SM316JR-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 275°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.265" (6.73mm)
funkcijos Moisture Resistant, Pulse Withstanding Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 16 Ohms ±5% 3W Chip Resistor 6227 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Kompozicija Wirewound