SM6227JT160R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM6227JT160R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SM6227JT160R
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 160 OHM 5% 3W 6227
Duomenų lapai: 1.SM6227JT160R.pdf2.SM6227JT160R.pdf
  • Pranešimas
SM6227JT160R specifikacijos
Dalies numeris SM6227JT160R Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 160 OHM 5% 3W 6227 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 127605 pcs Duomenų lapas 1.SM6227JT160R.pdf2.SM6227JT160R.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 6227 Dydis / Matmenys 0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm)
Serija SM Atsparumas 160 Ohms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6227 J-Lead Kiti vardai SM 3 160 5% R