RNCS2512BTE4R70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCS2512BTE4R70
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 4.7 OHM 0.1% 1/2W 2512
Duomenų lapai: 1.RNCS2512BTE4R70.pdf2.RNCS2512BTE4R70.pdf
  • Pranešimas
RNCS2512BTE4R70 specifikacijos
Dalies numeris RNCS2512BTE4R70 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 4.7 OHM 0.1% 1/2W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5887 pcs Duomenų lapas 1.RNCS2512BTE4R70.pdf2.RNCS2512BTE4R70.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Serija RNCS Atsparumas 4.7 Ohms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Kiti vardai RNCS 63 T9 4.7 0.1% R