RNCS2010DTE4R70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS2010DTE4R70 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCS2010DTE4R70
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 4.7 OHM 0.5% 1/4W 2010
Duomenų lapai: 1.RNCS2010DTE4R70.pdf2.RNCS2010DTE4R70.pdf
  • Pranešimas
RNCS2010DTE4R70 specifikacijos
Dalies numeris RNCS2010DTE4R70 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 4.7 OHM 0.5% 1/4W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5657 pcs Duomenų lapas 1.RNCS2010DTE4R70.pdf2.RNCS2010DTE4R70.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2010 Dydis / Matmenys 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
Serija RNCS Atsparumas 4.7 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2010 (5025 Metric) Kiti vardai RNCS 57 T9 4.7 0.5% R