RMCF2512JT3M30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2512JT3M30 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RMCF2512JT3M30
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 3.3M OHM 5% 1W 2512
Duomenų lapai: 1.RMCF2512JT3M30.pdf2.RMCF2512JT3M30.pdf
  • Pranešimas
RMCF2512JT3M30 specifikacijos
Dalies numeris RMCF2512JT3M30 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 3.3M OHM 5% 1W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1763461 pcs Duomenų lapas 1.RMCF2512JT3M30.pdf2.RMCF2512JT3M30.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Serija RMCF Atsparumas 3.3 MOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3.3 MOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film