RMCF2512JT39R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2512JT39R0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RMCF2512JT39R0
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 39 OHM 5% 1W 2512
Duomenų lapai: 1.RMCF2512JT39R0.pdf2.RMCF2512JT39R0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
RMCF2512JT39R0 specifikacijos
Dalies numeris RMCF2512JT39R0 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 39 OHM 5% 1W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1603047 pcs Duomenų lapas 1.RMCF2512JT39R0.pdf2.RMCF2512JT39R0.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Serija RMCF Atsparumas 39 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Kiti vardai RMCF139JRCT
RMCF139JRCT-ND
RMCF2512JT39R0CT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 39 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Kompozicija Thick Film