RACF164DJT1K80
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RACF164DJT1K80 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RACF164DJT1K80
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 1.8K OHM 1206
Duomenų lapai: 1.RACF164DJT1K80.pdf2.RACF164DJT1K80.pdf
  • Pranešimas
RACF164DJT1K80 specifikacijos
Dalies numeris RACF164DJT1K80 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 1.8K OHM 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2805338 pcs Duomenų lapas 1.RACF164DJT1K80.pdf2.RACF164DJT1K80.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija RACF Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 1.8k
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals Kiti vardai RAC 164D 1.8K 5% R