RACF164DJT1K10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RACF164DJT1K10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RACF164DJT1K10
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 1.1K OHM 1206
Duomenų lapai: 1.RACF164DJT1K10.pdf2.RACF164DJT1K10.pdf
  • Pranešimas
RACF164DJT1K10 specifikacijos
Dalies numeris RACF164DJT1K10 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 1.1K OHM 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3601380 pcs Duomenų lapas 1.RACF164DJT1K10.pdf2.RACF164DJT1K10.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija RACF Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 1.1k
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Rezistorių skaičius 4 Pins skaičius 8
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.030" (0.75mm) Išsamus aprašymas 1.1k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals