HMC0402JT51M0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HMC0402JT51M0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HMC0402JT51M0
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 51M OHM 5% 1/16W 0402
Duomenų lapai: 1.HMC0402JT51M0.pdf2.HMC0402JT51M0.pdf
  • Pranešimas
HMC0402JT51M0 specifikacijos
Dalies numeris HMC0402JT51M0 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 51M OHM 5% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1515978 pcs Duomenų lapas 1.HMC0402JT51M0.pdf2.HMC0402JT51M0.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±400ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija HMC Atsparumas 51 MOhms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 51 MOhms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film