HMC0402JT50M0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HMC0402JT50M0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HMC0402JT50M0
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 50M OHM 5% 1/16W 0402
Duomenų lapai: 1.HMC0402JT50M0.pdf2.HMC0402JT50M0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
HMC0402JT50M0 specifikacijos
Dalies numeris HMC0402JT50M0 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 50M OHM 5% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1511485 pcs Duomenų lapas 1.HMC0402JT50M0.pdf2.HMC0402JT50M0.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±400ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija HMC Atsparumas 50 MOhms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai HMC0402JT50M0CT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 50 MOhms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film Kompozicija Thick Film