CFM12JT9R10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM12JT9R10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CFM12JT9R10
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 9.1 OHM 1/2W 5% CF MINI
Duomenų lapai: 1.CFM12JT9R10.pdf2.CFM12JT9R10.pdf
  • Pranešimas
CFM12JT9R10 specifikacijos
Dalies numeris CFM12JT9R10 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 9.1 OHM 1/2W 5% CF MINI "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5143123 pcs Duomenų lapas 1.CFM12JT9R10.pdf2.CFM12JT9R10.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±400ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
Serija CFM Atsparumas 9.1 Ohms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai S9.1HTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 9.1 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Kompozicija Carbon Film