CFM12JT9K10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM12JT9K10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CFM12JT9K10
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 9.1K OHM 1/2W 5% CF MINI
Duomenų lapai: 1.CFM12JT9K10.pdf2.CFM12JT9K10.pdf
  • Pranešimas
CFM12JT9K10 specifikacijos
Dalies numeris CFM12JT9K10 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 9.1K OHM 1/2W 5% CF MINI "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6845727 pcs Duomenų lapas 1.CFM12JT9K10.pdf2.CFM12JT9K10.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas 0/ -400ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
Serija CFM Atsparumas 9.1 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai CFM 1/2 9.1K 5% R