GXL4R000
Sprague GoodmanSprague Goodman
GXL4R000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GXL4R000
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 1.2-4PF 150V TH
Duomenų lapai: GXL4R000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
GXL4R000 specifikacijos
Dalies numeris GXL4R000 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 1.2-4PF 150V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 33595 pcs Duomenų lapas GXL4R000.pdf
Įtampa - Įvertinta 150V Dydis / Matmenys 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)
Serija FILMTRIM® Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Pakuotė Bulk Kiti vardai GXL4R000-ND
SG9054
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.197" (5.00mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Išsamus aprašymas 1.2 ~ 4pF Trimmer Capacitor 150V Top Through Hole Talpyklos diapazonas 1.2 ~ 4pF