GXL18000
Sprague GoodmanSprague Goodman
GXL18000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GXL18000
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 2.3-18PF 150V TH
Duomenų lapai: GXL18000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
GXL18000 specifikacijos
Dalies numeris GXL18000 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 2.3-18PF 150V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 23782 pcs Duomenų lapas GXL18000.pdf
Įtampa - Įvertinta 150V Dydis / Matmenys 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)
Serija FILMTRIM® Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Pakuotė Bulk Kiti vardai GXL18000-ND
SG9052
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.236" (6.00mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Išsamus aprašymas 2.3 ~ 18pF Trimmer Capacitor 150V Top Through Hole Talpyklos diapazonas 2.3 ~ 18pF
Reguliavimo tipas Top
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
GXL15000
GXL15000
Gamintojai: Sprague Goodman
apibūdinimas: CAP TRIMMER 2-15PF 150V TH
Sandelyje: 30441 pcs
parsisiųsti: GXL15000.pdf
RFQ
GXL-8HUI-R-C5
GXL-8HUI-R-C5
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: SENSOR PROX NO 1.8MM 12-24VDC
Sandelyje: 2139 pcs
parsisiųsti: GXL-8HUI-R-C5.pdf
RFQ
GXL-8HUIB
GXL-8HUIB
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: SENSOR PROX NC 1.8MM 12-24VDC