GXB27000
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GXB27000
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 3.9-27PF 100V TH
Duomenų lapai: GXB27000.pdf
  • Pranešimas
GXB27000 specifikacijos
Dalies numeris GXB27000 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 3.9-27PF 100V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19219 pcs Duomenų lapas GXB27000.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Dydis / Matmenys 0.402" L x 0.311" W (10.20mm x 7.90mm)
Serija FILMTRIM® Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.335" (8.50mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Išsamus aprašymas 3.9 ~ 27pF Trimmer Capacitor 100V Side Through Hole Talpyklos diapazonas 3.9 ~ 27pF