GXB18000
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GXB18000
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 2-18PF 100V TH
Duomenų lapai: GXB18000.pdf
  • Pranešimas
GXB18000 specifikacijos
Dalies numeris GXB18000 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 2-18PF 100V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 22080 pcs Duomenų lapas GXB18000.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Dydis / Matmenys 0.402" L x 0.311" W (10.20mm x 7.90mm)
Serija FILMTRIM® Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.335" (8.50mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Išsamus aprašymas 2 ~ 18pF Trimmer Capacitor 100V Side Through Hole Talpyklos diapazonas 2 ~ 18pF
Reguliavimo tipas Side
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KEJ8
KEJ8
Gamintojai: Knowles Voltronics
apibūdinimas: CAP TRIMMER 0.6-8PF 250V SMD