GWV8R050
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GWV8R050
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 0.8-8PF 500V TH
Duomenų lapai: GWV8R050.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
GWV8R050 specifikacijos
Dalies numeris GWV8R050 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 0.8-8PF 500V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3244 pcs Duomenų lapas GWV8R050.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Dydis / Matmenys 0.118" Dia (3.00mm)
Serija PISTONCAP® Q @ Freq 1000 @ 250MHz
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.470" (12.00mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Sapphire
Išsamus aprašymas 0.8 ~ 8pF Trimmer Capacitor 500V Top Through Hole Talpyklos diapazonas 0.8 ~ 8pF