GUF1R200
Sprague GoodmanSprague Goodman
GUF1R200 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GUF1R200
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 0.3-1.2PF 500V TH
Duomenų lapai: GUF1R200.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
GUF1R200 specifikacijos
Dalies numeris GUF1R200 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 0.3-1.2PF 500V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3134 pcs Duomenų lapas GUF1R200.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Dydis / Matmenys 0.075" Dia (1.90mm)
Serija PISTONCAP® Q @ Freq 4000 @ 250MHz
Pakuotė Bulk Kiti vardai GUF1R200-ND
SG9252
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.230" (5.80mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Sapphire
Išsamus aprašymas 0.3 ~ 1.2pF Trimmer Capacitor 500V Through Hole Talpyklos diapazonas 0.3 ~ 1.2pF