GQL9R500
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GQL9R500
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 0.6-9.5PF 1250V TH
Duomenų lapai: GQL9R500.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
GQL9R500 specifikacijos
Dalies numeris GQL9R500 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 0.6-9.5PF 1250V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1181 pcs Duomenų lapas GQL9R500.pdf
Įtampa - Įvertinta 1250V Dydis / Matmenys 0.312" Dia (7.92mm)
Serija PISTONCAP® Q @ Freq 1500 @ 20MHz
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.922" (23.42mm)
funkcijos Sealed Dielektrinė medžiaga Quartz
Išsamus aprašymas 0.6 ~ 9.5pF Trimmer Capacitor 1250V Side Through Hole Talpyklos diapazonas 0.6 ~ 9.5pF