GQL16000
Sprague GoodmanSprague Goodman
GQL16000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GQL16000
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 0.8-16PF 1250V TH
Duomenų lapai: GQL16000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
GQL16000 specifikacijos
Dalies numeris GQL16000 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 0.8-16PF 1250V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1034 pcs Duomenų lapas GQL16000.pdf
Įtampa - Įvertinta 1250V Dydis / Matmenys 0.312" Dia (7.92mm)
Serija PISTONCAP® Q @ Freq 1500 @ 20MHz
Pakuotė Bulk Kiti vardai GQL16000-ND
SG9240
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.953" (49.61mm)
funkcijos Sealed Dielektrinė medžiaga Quartz
Išsamus aprašymas 0.8 ~ 16pF Trimmer Capacitor 1250V Side Through Hole Talpyklos diapazonas 0.8 ~ 16pF
Reguliavimo tipas Side
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
HSF46
HSF46
Gamintojai: Knowles Voltronics
apibūdinimas: CAP GLASS TRIMMER 2-46PF 125V VE