GKU30010
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GKU30010
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 5.5-30PF 250V TH
Duomenų lapai: GKU30010.pdf
  • Pranešimas
GKU30010 specifikacijos
Dalies numeris GKU30010 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 5.5-30PF 250V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5836 pcs Duomenų lapas GKU30010.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija GKU Q @ Freq 200 @ 1MHz
Pakuotė Bulk Kiti vardai 138766
Q1138766
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.228" (5.80mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Ceramic
Išsamus aprašymas 5.5 ~ 30pF Trimmer Capacitor 250V Top Through Hole Talpyklos diapazonas 5.5 ~ 30pF