GKU20020
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GKU20020
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 4.2-20PF 250V TH
Duomenų lapai: GKU20020.pdf
  • Pranešimas
GKU20020 specifikacijos
Dalies numeris GKU20020 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 4.2-20PF 250V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 44568 pcs Duomenų lapas GKU20020.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija GKU Q @ Freq 300 @ 1MHz
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.209" (5.30mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Ceramic
Išsamus aprašymas 4.2 ~ 20pF Trimmer Capacitor 250V Top Through Hole Talpyklos diapazonas 4.2 ~ 20pF