MS27473T20B39PB-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27473T20B39PB-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 39POS INLINE
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MS27473T20B39PB-LC specifikacijos
Dalies numeris MS27473T20B39PB-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 39POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1168 pcs Duomenų lapas
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 20-39
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-40150 Orientacija B
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 39
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Olive
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 39 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum Alloy, Olive Cadmium
Sujungimo veržlės skersmuo 1.529" (38.83mm) Susisiekimo tipas Crimp