MS27473T20B39PA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27473T20B39PA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8T 39C 37#20 2#16 PLUG
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MS27473T20B39PA specifikacijos
Dalies numeris MS27473T20B39PA Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1399 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL G
"Shell Size" - Įterpti 20-39 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-40147
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 39 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Išsamus aprašymas 39 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Male Pins
Spalva Olive Drab Kabelių atidarymas -
Backshell medžiaga, dengimas - Programos Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27473T20B39PC-LC
MS27473T20B39PC-LC
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 39POS INLINE