MS27473T18Z28SA-LC
MS27473T18Z28SA-LC
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN PLUG HSG FMALE 28POS INLINE
Sandelyje: 1118 pcs
parsisiųsti:
RFQ
MS27473T18Z32AA
MS27473T18Z32AA
apibūdinimas: 8T 32C 32#20 PLUG
Sandelyje: 1132 pcs
parsisiųsti:
RFQ
MS27473T18Z11PA
MS27473T18Z11PA
apibūdinimas: 8T 11C 11#16 PLUG
MS27473T18Z32A
MS27473T18Z32A
MS27473T18Z28SA
MS27473T18Z28SA
apibūdinimas: 8T 28C 26#20 2#16 PLUG
Sandelyje: 818 pcs
MS27473T18Z28BA
MS27473T18Z28BA
MS27473T18Z11AA
MS27473T18Z11AA
MS27473T18Z28B
MS27473T18Z28B
MS27473T18Z32B
MS27473T18Z32B
MS27473T18Z11P
MS27473T18Z11P
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus