MS27473T18Z11PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27473T18Z11PA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8T 11C 11#16 PLUG
Duomenų lapai:
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MS27473T18Z11PA specifikacijos
Dalies numeris MS27473T18Z11PA Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas 8T 11C 11#16 PLUG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1052 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL F
"Shell Size" - Įterpti 18-11 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Black Zinc Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-40067
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 11 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 13A