MS27467T25B46SB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27467T25B46SB
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 46POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: MS27467T25B46SB.pdf
RoHs statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Akcijų būklė 763 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 763 pcs
  • Pranešimas
MS27467T25B46SB specifikacijos
Dalies numeris MS27467T25B46SB Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 46POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Galimas kiekis 763 pcs Duomenų lapas MS27467T25B46SB.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 25-46 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
Pakuotė Bulk Kiti vardai SMS27467T25B46SB
Orientacija B Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 46 (44 + 2 Coax) Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 1 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą Thermoplastic
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos Coupling Nut
Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A, 45A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva Olive Drab
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Programos Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27467T25B46SAL
MS27467T25B46SAL
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN HSG PLUG 46POS STRGHT SCKT
Sandelyje: 1802 pcs
parsisiųsti: MS27467T25B46SAL.pdf
RFQ
MS27467T25B46SA-LC
MS27467T25B46SA-LC
apibūdinimas: CONN PLUG HSG FMALE 46POS INLINE
Sandelyje: 1556 pcs
parsisiųsti: MS27467T25B46SA-LC.pdf
RFQ
MS27467T25B46SBL
MS27467T25B46SBL
apibūdinimas: CONN PLG HSG FMALE 46POS INLINE