| Dalies numeris | MS27467T25B46SAL | Gamintojas | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| apibūdinimas | CONN HSG PLUG 46POS STRGHT SCKT | "Lead Free Status / RoHS" statusas | "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų |
| Galimas kiekis | 1802 pcs | Duomenų lapas | MS27467T25B46SAL.pdf |
| Wire Gauge arba diapazonas - AWG | 16 (4), 20 (40), 8 Coax (2) | Naudojimas | Shielded |
| Įveskite atributus | - | Įveskite | For Female Sockets |
| Krovimo kryptis | Crimp | "Shield" nutraukimas | Circular |
| "Shell" medžiaga, apdaila | - | "Shell Finish" | Aluminum Alloy |
| Serija | Military, MIL-DTL-38999 Series I | RoHS statusas | Bulk |
| Kištukas / poravimosi skersmuo | Olive Drab | Kiti vardai | SMS27467T25B46SAL |
| Darbinė temperatūra | -65°C ~ 175°C | Pozicijų skaičius | 46 (44 + 2 Coax) |
| Pastaba | Contacts Not Included | Montavimo tipas | Free Hanging (In-Line) |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) | Medžiagų degumo įvertinimas | - |
| Gamintojo standartinis pratęsimo laikas | 1 Weeks | Gamintojo kodas | MS27467T25B46SAL |
| Didelis skersmuo tiekiamas | 25-46 | Įdėkite medžiagą | Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium |
| Apima | - | funkcijos | Coupling Nut |
| Išplėstas aprašymas | 46 (44 + 2 Coax) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut | apibūdinimas | CONN HSG PLUG 46POS STRGHT SCKT |
| Dabartinis - maks. / Kontaktas | Bayonet Lock | Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas | 1.890" (48.01mm) |