MS27467T23Z55PA-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27467T23Z55PA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE
Duomenų lapai: MS27467T23Z55PA-LC.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 977 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 977 pcs
  • Pranešimas
MS27467T23Z55PA-LC specifikacijos
Dalies numeris MS27467T23Z55PA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 977 pcs Duomenų lapas MS27467T23Z55PA-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 23-55
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Zinc Cobalt
Serija MIL-DTL-38999 Series I Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-37359 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 55
Apima - Būsto spalva Green
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum Alloy, Green Zinc Cobalt
Sujungimo veržlės skersmuo 1.726" (43.85mm) Susisiekimo tipas Crimp