MS27467T23Z53SA-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27467T23Z53SA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG FMALE 53POS INLINE
Duomenų lapai: MS27467T23Z53SA-LC.pdf
  • Pranešimas
MS27467T23Z53SA-LC specifikacijos
Dalies numeris MS27467T23Z53SA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSG FMALE 53POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1143 pcs Duomenų lapas MS27467T23Z53SA-LC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 23-53
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Zinc Cobalt
Serija MIL-DTL-38999 Series I Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-37352 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 53
Apima - Būsto spalva Green
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum Alloy, Green Zinc Cobalt
Sujungimo veržlės skersmuo 1.726" (43.85mm) Susisiekimo tipas Crimp
Kontaktų dydis 20 Kontaktinė forma Circular
Jungties tipas Plug Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27467T23Z55A
MS27467T23Z55A
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: 8LT 55C 55#20 PIN PLUG
Sandelyje: 1197 pcs
parsisiųsti: MS27467T23Z55A.pdf
RFQ
MS27467T23Z55PA
MS27467T23Z55PA
Sandelyje: 846 pcs
parsisiųsti: MS27467T23Z55PA.pdf
RFQ
MS27467T23Z53SA
MS27467T23Z53SA
apibūdinimas: 8LT 53C 53#20 SKT PLUG
Sandelyje: 857 pcs
parsisiųsti: MS27467T23Z53SA.pdf
MS27467T23Z53BA
MS27467T23Z53BA
Sandelyje: 1125 pcs
parsisiųsti: MS27467T23Z53BA.pdf
MS27467T23Z53PA-LC
MS27467T23Z53PA-LC
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE