| Dalies numeris | MS27467T23F21SA | Gamintojas | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| apibūdinimas | CONN PLUG FMALE 21POS GOLD CRIMP | "Lead Free Status / RoHS" statusas | "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų |
| Galimas kiekis | 1119 pcs | Duomenų lapas | MS27467T23F21SA.pdf |
| Įtampos įvertinimas | - | Nutraukimas | Crimp |
| Ekranavimas | Shielded | Shell dydis, MIL | H |
| "Shell Size" - Įterpti | 23-21 | "Shell" medžiaga | Aluminum Alloy |
| "Shell Finish" | Nickel | Serija | Military, MIL-DTL-38999 Series I |
| Pakuotė | Bulk | Kiti vardai | SMS27467T23F21SA |
| Orientacija | A | Darbinė temperatūra | -65°C ~ 200°C |
| Pozicijų skaičius | 21 | Montavimo tipas | Free Hanging (In-Line) |
| Montavimo funkcija | - | Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Medžiagų degumo įvertinimas | - | Gamintojo standartinis pratęsimo laikas | 12 Weeks |
| Apsauga nuo įsilaužimo | Environment Resistant | funkcijos | Coupling Nut |
| Tvirtinimo tipas | Bayonet Lock | Išsamus aprašymas | 21 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold |
| Dabartinis įvertinimas | 13A | Kontaktinė medžiaga | Copper Alloy |