MS27467T23F21SA
MS27467T23F21SA
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 21POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1048 pcs
parsisiųsti: MS27467T23F21SA.pdf
RFQ
MS27467T23F21SA
MS27467T23F21SA
Gamintojai: Souriau Connection Technology
Sandelyje: 1119 pcs
RFQ
MS27467T23F21S
MS27467T23F21S
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: PLUG ASSY
parsisiųsti: MS27467T23F21S.pdf
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus