MS27467T21Z41PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27467T21Z41PA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 41C 41#20 PIN PLUG
Duomenų lapai: MS27467T21Z41PA.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 951 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 951 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MS27467T21Z41PA specifikacijos
Dalies numeris MS27467T21Z41PA Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 951 pcs Duomenų lapas MS27467T21Z41PA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL G
"Shell Size" - Įterpti 21-41 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Black Zinc Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-37179
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 41 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A