MS27467T21Z39PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27467T21Z39PA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 39C 37#20 2#16 PIN PLUG
Duomenų lapai: MS27467T21Z39PA.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 954 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 954 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MS27467T21Z39PA specifikacijos
Dalies numeris MS27467T21Z39PA Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 954 pcs Duomenų lapas MS27467T21Z39PA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL G
"Shell Size" - Įterpti 21-39 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Black Zinc Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-37173
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 39 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 39 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Male Pins
Spalva Black Kabelių atidarymas -
Backshell medžiaga, dengimas - Programos Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27467T21Z35SA-LC
MS27467T21Z35SA-LC
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN PLUG HSG FMALE 79POS INLINE
Sandelyje: 1096 pcs
parsisiųsti: MS27467T21Z35SA-LC.pdf
RFQ
MS27467T21Z39AA
MS27467T21Z39AA
apibūdinimas: 8LT 39C 37#20 2#16 PIN PLUG
Sandelyje: 926 pcs
parsisiųsti: MS27467T21Z39AA.pdf
RFQ
MS27467T21Z39PA-LC
MS27467T21Z39PA-LC
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 39POS INLINE