MS27467T21F39SD
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27467T21F39SD
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 39C 37#20 2#16 SKT PLUG
Duomenų lapai: MS27467T21F39SD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MS27467T21F39SD specifikacijos
Dalies numeris MS27467T21F39SD Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1337 pcs Duomenų lapas MS27467T21F39SD.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL G
"Shell Size" - Įterpti 21-39 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-37099
Orientacija D Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 39 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 39 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A