MS27467T21F39SC-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27467T21F39SC-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG FMALE 39POS INLINE
Duomenų lapai: MS27467T21F39SC-LC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MS27467T21F39SC-LC specifikacijos
Dalies numeris MS27467T21F39SC-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSG FMALE 39POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1728 pcs Duomenų lapas MS27467T21F39SC-LC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 21-39
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series I Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-37098 Orientacija C
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 39
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 39 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum Alloy, Nickel
Sujungimo veržlės skersmuo 1.642" (41.71mm) Susisiekimo tipas Crimp