MS27467T19F32SB-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27467T19F32SB-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE
Duomenų lapai: MS27467T19F32SB-LC.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MS27467T19F32SB-LC specifikacijos
Dalies numeris MS27467T19F32SB-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1786 pcs Duomenų lapas MS27467T19F32SB-LC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 19-32
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series I Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-36821 Orientacija B
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 32
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum Alloy, Nickel
Sujungimo veržlės skersmuo 1.516" (38.51mm) Susisiekimo tipas Crimp
Kontaktų dydis 20 Kontaktinė forma Circular
Jungties tipas Plug Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27467T19F32SD
MS27467T19F32SD
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: 8LT 32C 32#20 SKT PLUG
Sandelyje: 1337 pcs
parsisiųsti: MS27467T19F32SD.pdf
RFQ
MS27467T19F32SBLC
MS27467T19F32SBLC
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN HSG PLUG 32POS STRGHT SCKT
Sandelyje: 2016 pcs
parsisiųsti: MS27467T19F32SBLC.pdf
RFQ
apibūdinimas: CONN PLUG 32POS STRAIGHT W/SCKT
MS27467T19F32SC
MS27467T19F32SC
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN PLUG 32POS STRGHT W/SKT
parsisiųsti: MS27467T19F32SC.pdf
MS27467T19F32SB
MS27467T19F32SB
parsisiųsti: MS27467T19F32SB.pdf
MS27467T19F32SALC
MS27467T19F32SALC
apibūdinimas: CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE
parsisiųsti: MS27467T19F32SALC.pdf
MS27467T19F32SA
MS27467T19F32SA
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
parsisiųsti: MS27467T19F32SA.pdf