MS27467T19F32SAL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27467T19F32SAL
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE
Duomenų lapai: MS27467T19F32SAL.pdf
RoHs statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
  • Pranešimas
MS27467T19F32SAL specifikacijos
Dalies numeris MS27467T19F32SAL Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Galimas kiekis 2560 pcs Duomenų lapas MS27467T19F32SAL.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 19-32
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I Pakuotė Bulk
Kiti vardai SMS27467T19F32SAL Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 32
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą Thermoplastic
Apsauga nuo įsilaužimo - Apima -
Būsto spalva Silver funkcijos Coupling Nut
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum Alloy, Nickel Sujungimo veržlės skersmuo 1.516" (38.51mm)
Susisiekimo tipas Crimp Kontaktų dydis 20
Kontaktinė forma Circular Jungties tipas Plug Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27467T19F32SA
MS27467T19F32SA
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1412 pcs
parsisiųsti: MS27467T19F32SA.pdf
RFQ
MS27467T19F32S-LC
MS27467T19F32S-LC
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE
Sandelyje: 2333 pcs
parsisiųsti: MS27467T19F32S-LC.pdf
RFQ
MS27467T19F32S
MS27467T19F32S