MS27467T19F11SA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27467T19F11SA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE
Duomenų lapai: MS27467T19F11SA-LC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MS27467T19F11SA-LC specifikacijos
Dalies numeris MS27467T19F11SA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1648 pcs Duomenų lapas MS27467T19F11SA-LC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 19-11
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series I Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-36801 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 11
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum Alloy, Nickel
Sujungimo veržlės skersmuo 1.516" (38.51mm) Susisiekimo tipas Crimp
Kontaktų dydis 16 Kontaktinė forma Circular
Jungties tipas Plug Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27467T19F11SAL
MS27467T19F11SAL
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE
Sandelyje: 2252 pcs
parsisiųsti: MS27467T19F11SAL.pdf
RFQ
MS27467T19F11SC
MS27467T19F11SC
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN PLUG 11POS STRGHT W/SKT
Sandelyje: 1679 pcs
parsisiųsti: MS27467T19F11SC.pdf
RFQ
MS27467T19F11SA
MS27467T19F11SA
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
parsisiųsti: MS27467T19F11SA.pdf