MS27467T19F11SC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27467T19F11SC
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN PLUG 11POS STRGHT W/SKT
Duomenų lapai: MS27467T19F11SC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
MS27467T19F11SC specifikacijos
Dalies numeris MS27467T19F11SC Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN PLUG 11POS STRGHT W/SKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1679 pcs Duomenų lapas MS27467T19F11SC.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Nickel Plated
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DMS27467T19F11SC
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 11
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas MS27467T19F11SC
Didelis skersmuo tiekiamas 19-11 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold apibūdinimas CONN PLUG 11POS STRGHT W/SKT
Dabartinis įvertinimas 13A Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock