MS27467T17B26SB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27467T17B26SB
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 26C 26#20 SKT PLUG
Duomenų lapai: MS27467T17B26SB.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MS27467T17B26SB specifikacijos
Dalies numeris MS27467T17B26SB Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1568 pcs Duomenų lapas MS27467T17B26SB.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL E
"Shell Size" - Įterpti 17-26 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Green Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-36519
Orientacija B Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 26 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Female Sockets
Spalva Olive Green Kabelių atidarymas -
Backshell medžiaga, dengimas - Programos Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27467T17B26SB-LC
MS27467T17B26SB-LC
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN HSG PLUG STRGHT 26POS SKT