MS27467T17B26SA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27467T17B26SA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE
Duomenų lapai: MS27467T17B26SA-LC.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MS27467T17B26SA-LC specifikacijos
Dalies numeris MS27467T17B26SA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2537 pcs Duomenų lapas MS27467T17B26SA-LC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 17-26
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series I Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-36518 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 26
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Olive
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum Alloy, Olive Cadmium
Sujungimo veržlės skersmuo 1.406" (35.71mm) Susisiekimo tipas Crimp
Kontaktų dydis 20 Kontaktinė forma Circular
Jungties tipas Plug Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27467T17B26SB
MS27467T17B26SB
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: 8LT 26C 26#20 SKT PLUG
Sandelyje: 1568 pcs
parsisiųsti: MS27467T17B26SB.pdf
RFQ
MS27467T17B26SA
MS27467T17B26SA
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 2294 pcs
parsisiųsti: MS27467T17B26SA.pdf
RFQ
MS27467T17B26SALC
MS27467T17B26SALC
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE
parsisiųsti: MS27467T17B26SALC.pdf
MS27467T17B26SAL
MS27467T17B26SAL
parsisiųsti: MS27467T17B26SAL.pdf
MS27467T17B26SB-LC
MS27467T17B26SB-LC
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN HSG PLUG STRGHT 26POS SKT
parsisiųsti: MS27467T17B26SB-LC.pdf
apibūdinimas: CONN PLUG 26POS STRGHT W/SKT
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
MS27467T17B26S-UW
MS27467T17B26S-UW
parsisiųsti: MS27467T17B26S-UW.pdf
MS27467T17B26S-LC
MS27467T17B26S-LC
parsisiųsti: MS27467T17B26S-LC.pdf
MS27467T17B26SA-LC
MS27467T17B26SA-LC
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus