MS27467T15B19SA-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27467T15B19SA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
Duomenų lapai: MS27467T15B19SA-LC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MS27467T15B19SA-LC specifikacijos
Dalies numeris MS27467T15B19SA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2909 pcs Duomenų lapas MS27467T15B19SA-LC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 15-19
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series I Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-36293 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 19
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Olive
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum Alloy, Olive Cadmium
Sujungimo veržlės skersmuo 1.280" (32.51mm) Susisiekimo tipas Crimp
Kontaktų dydis 20 Kontaktinė forma Circular
Jungties tipas Plug Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27467T15B19SB-LC
MS27467T15B19SB-LC
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
Sandelyje: 1705 pcs
parsisiųsti: MS27467T15B19SB-LC.pdf
RFQ
MS27467T15B19SA-LC
MS27467T15B19SA-LC
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
Sandelyje: 1710 pcs
parsisiųsti: MS27467T15B19SA-LC.pdf
RFQ
MS27467T15B19S
MS27467T15B19S
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
parsisiųsti: MS27467T15B19S.pdf
MS27467T15B19PL
MS27467T15B19PL
apibūdinimas: CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE
parsisiųsti: MS27467T15B19PL.pdf
MS27467T15B19SB
MS27467T15B19SB
apibūdinimas: CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/SCKT
parsisiųsti: MS27467T15B19SB.pdf
MS27467T15B19SAL
MS27467T15B19SAL
apibūdinimas: CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
parsisiųsti: MS27467T15B19SAL.pdf
MS27467T15B19SA
MS27467T15B19SA
parsisiųsti: MS27467T15B19SA.pdf
MS27467T15B19PLC
MS27467T15B19PLC
parsisiųsti: MS27467T15B19PLC.pdf
apibūdinimas: 8LT 19C 19#20 SKT PLUG
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus