MS27467T15B19SA
MS27467T15B19SA
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1254 pcs
parsisiųsti: MS27467T15B19SA.pdf
RFQ
MS27467T15B19S
MS27467T15B19S
Sandelyje: 1763 pcs
parsisiųsti: MS27467T15B19S.pdf
RFQ
MS27467T15B19SA
MS27467T15B19SA
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: 8LT 19C 19#20 SKT PLUG
MS27467T15B19PD-LC
MS27467T15B19PD-LC
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE
parsisiųsti: MS27467T15B19PD-LC.pdf
MS27467T15B19SAL
MS27467T15B19SAL
apibūdinimas: CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
parsisiųsti: MS27467T15B19SAL.pdf
MS27467T15B19PLC
MS27467T15B19PLC
apibūdinimas: CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE
parsisiųsti: MS27467T15B19PLC.pdf
MS27467T15B19SA-LC
MS27467T15B19SA-LC
apibūdinimas: CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
parsisiųsti: MS27467T15B19SA-LC.pdf
MS27467T15B19SA-LC
MS27467T15B19SA-LC
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus