D38999/24FE26SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/24FE26SC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT 26POS JAM NUT W/SCKT
Duomenų lapai:
RoHs statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
  • Pranešimas
D38999/24FE26SC specifikacijos
Dalies numeris D38999/24FE26SC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT 26POS JAM NUT W/SCKT "Lead Free Status / RoHS" statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Galimas kiekis 1814 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus -
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Nickel Plated
"Shell" medžiaga, apdaila E Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
RoHS statusas Bulk Kiti vardai D3899924FE26SC
SD38999/24FE26SC
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 26
Montavimo tipas Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks Gamintojo kodas D38999/24FE26SC
Didelis skersmuo tiekiamas 17-26 funkcijos -
Išplėstas aprašymas 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 26POS JAM NUT W/SCKT
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded
Kontaktinė medžiaga C Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Kabelio skersmuo -
Susiję produktai
D38999/24FE26SB
D38999/24FE26SB
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 2055 pcs
parsisiųsti:
RFQ
D38999/24FE26SD
D38999/24FE26SD
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
Sandelyje: 1466 pcs
parsisiųsti: D38999/24FE26SD.pdf
RFQ
D38999/24FE26SC
D38999/24FE26SC
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN RCPT 26POS JAM NUT W/SKT
parsisiųsti: D38999/24FE26SC.pdf