D38999/24FE26SD
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/24FE26SD
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN RCPT 26POS JAM NUT W/SKT
Duomenų lapai: D38999/24FE26SD.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
D38999/24FE26SD specifikacijos
Dalies numeris D38999/24FE26SD Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN RCPT 26POS JAM NUT W/SKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1552 pcs Duomenų lapas D38999/24FE26SD.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Nickel Plated
"Shell" medžiaga, apdaila E Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DD38999/24FE26SD
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 26
Montavimo tipas Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas D38999/24FE26SD
Didelis skersmuo tiekiamas 17-26 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 26POS JAM NUT W/SKT
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded
Kontaktinė medžiaga D Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm)
Susiję produktai
D38999/24FE26SD-LC
D38999/24FE26SD-LC
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT
Sandelyje: 5470 pcs
parsisiųsti: D38999/24FE26SD-LC.pdf
RFQ
D38999/24FE26SC
D38999/24FE26SC
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN RCPT 26POS JAM NUT W/SKT