D38999/24FD19PB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/24FD19PB
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT 19POS JAM NUT W/PINS
Duomenų lapai:
RoHs statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
D38999/24FD19PB specifikacijos
Dalies numeris D38999/24FD19PB Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT 19POS JAM NUT W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Galimas kiekis 2166 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus -
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Nickel Plated
"Shell" medžiaga, apdaila D Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
RoHS statusas Bulk Kiti vardai D3899924FD19PB
SD38999/24FD19PB
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 19
Montavimo tipas Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 1 Weeks Gamintojo kodas D38999/24FD19PB
Didelis skersmuo tiekiamas 15-19 funkcijos -
Išplėstas aprašymas 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 19POS JAM NUT W/PINS
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded
Kontaktinė medžiaga B Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Kabelio skersmuo -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
D38999/24FD19PB-LC
D38999/24FD19PB-LC
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT