D38999/24FD19PA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/24FD19PA
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN RCPT 19POS JAM NUT W/PINS
Duomenų lapai: D38999/24FD19PA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
D38999/24FD19PA specifikacijos
Dalies numeris D38999/24FD19PA Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN RCPT 19POS JAM NUT W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2091 pcs Duomenų lapas D38999/24FD19PA.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Nickel Plated
"Shell" medžiaga, apdaila D Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DD38999/24FD19PA
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 19
Montavimo tipas Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas D38999/24FD19PA
Didelis skersmuo tiekiamas 15-19 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 19POS JAM NUT W/PINS
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded
Kontaktinė medžiaga A Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
D38999/24FD19PA
D38999/24FD19PA
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1660 pcs
parsisiųsti: D38999/24FD19PA.pdf
RFQ
D38999/24FD19PALC
D38999/24FD19PALC
apibūdinimas: CONN HSG RCPT 19POS JAM NUT PINS
Sandelyje: 1984 pcs
parsisiųsti: D38999/24FD19PALC.pdf
RFQ
D38999/24FD19PA
D38999/24FD19PA
Gamintojai: Souriau Connection Technology