8T624B24PN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8T624B24PN
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8T 24C 12#16 12#12 PIN PLUG
Duomenų lapai: 8T624B24PN.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 991 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 991 pcs
  • Pranešimas
8T624B24PN specifikacijos
Dalies numeris 8T624B24PN Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 991 pcs Duomenų lapas 8T624B24PN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 24-24 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-26184
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 24 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Išsamus aprašymas 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 13A, 23A